Zdjecia Fotografa

z wesela i urodzin

Zdjecia Fotografa

Fotografia

January 17th, 2016 · No Comments · Galeria ślubna

Wielu osobom wydaje się, iż fotografia ślubna to nic uciążliwego – trzeba tylko wziąć odpowiednią cyfrówkę, znaleźć zlecenie i już można zarabiać kilkaset złotych za jedno popołudnie. Nic jednakże bardziej mylnego! Jak w każdej branży fotograficznej ważne są prawidłowe odruchy związane nie tylko z doborem ustawień sprzętu, czy profesjonalnym sprzętem, lecz także związane z zdolnością znalezienia się w właściwym miejscu o trafnym czasie, a w związku z tym umiejętności fotografowania najważniejszych momentów. W przypadku fotografii ślubnej nie ma miejsca na powtórki podejść!

Ogłoszenia

Dość często na słupach ogłoszeniowych można przyuważyć przyklejone kartki z treścią „fotograf ślubny Kraków”, „fotografia ślubna Kraków”, „fotografia ślubna Warszawa”, czy nawet „tani fotograf ślubny”. Należałoby sprawdzić dokładnie ogłoszenia, gdyż ślub jest niezwykle doniosłym dniem dla większości osób – czy warto niszczyć sobie jego atmosferę i późniejsze pamiątki tym, że chcieliśmy zaoszczędzić na usługach zawodowego fotografika ślubnego sto złotych?

Jak dużo to kosztuje?

Koszt usług profesjonalnego fotografa ślubnego to w zależności od naszych oczekiwań i jego poziomu wydatek od plus minus kilkuset złotych. Wszystko zależy również od tego, ile czasu fotograf ma spędzić z nami czas – czy ma być obecny wyłącznie w ciągu samej ceremonii ślubnej, czy także podczas kompletnego wesela i poprawin.

Tags: ·

No Comments so far ↓

Like gas stations in rural Texas after 10 pm, comments are closed.